0
Nasze produkty

Super P-force 100+60mg

Cena: 120,00 zł
blistry
1 blister zawiera 4 tabletki leku.

Super P-force 100+60mg

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg
Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki
Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik
Działanie do 4 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 4 120 zł 30 zł 17 zł
2 8 224 zł 28 zł 17 zł
3 12 300 zł 25 zł 17 zł
4 16 384 zł 24 zł 17 zł
5 20 440 zł 22 zł 17 zł
10 40 800 zł 20 zł 17 zł
20 80 1440 zł 18 zł 17 zł
40 160 2560 zł 16 zł 17 zł
Problemy seksualne zawsze są łopotami niezmiernie delikatnymi, o których ciężko się nam rozmawia. Przede wszystkim jednak w wypadku, gdy dotykają one nas samych, powinniśmy skupić się na metodach ich rozwiązania. A współcześnie medycyna daje nam wiele takich możliwości. To przede wszystkim solidna farmakologia, której używanie na dzień dzisiejszy jest dla mężczyzn bardzo bezpieczne i daje nieprawdopodobnie dobre efekty.

Super P-Force to tabletki na zaburzenia potencji, które dodatkowo opóźniają wytrysk. Dzięki ich zastosowaniu błyskawicznie wrócimy do odpowiedniej formy seksualnej i znów poczujemy się jak silni mężczyźni, gotowi dać wiele rozkoszy swojej partnerce. Czas działania pomiędzy 3 a 5 godzinami wydaje się być w zupełności dla większości mężczyzn wystarczający. Dzięki takiemu czasowi działania nie będzie trzeba niczego nazbyt sztywno planować. Po prostu będziemy mogli oddać się rozkoszom seksualnym z naszą partnerką. W końcu znów poczujemy się jak pełnowartościowi mężczyźni i będziemy mogli cieszyć się udanym seksem z partnerką. Super P-Force to dwie substancje czynne zamknięte w jednej pastylce. Znajdziemy w niej zarówno sildenafil jak i dapoxetinę. Obie te substancje pozytywnie wpływają na nasze życie seksualne, choć obie działają na różne sposoby. Pierwsza substancja doskonale znana jest z pastylek viagry, druga natomiast działa na zaburzenia wytrysku i przedłuża tym sposobem nasz stosunek. Dzięki niej będziemy mogli kochać się z partnerką tak długo jak mamy na to chęć. Nie będziemy na pewno niemile zaskoczeni znów zbyt szybkim finiszem, co dodatkowo zawsze jest przykre również dla naszej partnerki.

W stosowaniu Super P-Force trzeba zważać na niektóre przeciwwskazania. Podobnie jak viagra czy kamagra, również te tabletki będą niewskazane dla osób, które cierpią na problemy z sercem czy też ciśnieniem krwi. Seks dzięki tym niepozornym pastylkom będzie dla nas zupełnie nowym przeżyciem. Działają one już po 40 minutach od zażycia, a więc również tak szybka reakcja na ciało pozwala nam na doznania seksualne na najwyższym poziomie.
O nas

Wzrost pewności siebie, zwiększenie atrakcyjności, polepszenie samopoczucia a także zwiększenie namiętności w związku. To wszystko chcemy Ci zaproponować. Sprzedaż leków na potencje, które uczynią twoją erekcje taka jak gdy miałeś 20 lat to nasza specjalność od lat. Nieprawdą jest, że to są tylko i wyłącznie tabletki na potencję. Takie jest ich bezpośrednie działanie powodują erekcje, która trwa godzinę, dwie, całą noc. A później? Później jest już tylko lepiej, wiesz, że możesz zawsze i wszędzie, że możesz zaspokoić swoją partnerkę, możesz szaleć wieczorami, możesz mieć każdą! I nic nie zastąpi tego uczucia gdy leży obok ciebie i nie wierzy w to co właśnie się stało. Wiemy, że dzięki lekom na potencje wzrasta pewność siebie, rośnie poczucie własnej wartości. A to przekłada się również na życie rodzinne i zawodowe. Wiele zależy od naszego własnego samopoczucie wewnętrznego, motywacji a wszystko to cierpi gdy mężczyznę dopadają problemy z erekcja. Dlatego wierzymy, że nasze tabletki poprawiają sytuację niejednej osoby!

Jeśli szukasz czegoś, co przywróci Ci radość życia, co naprawi związek, co sprawi, że będziesz lepszy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Na rynku działamy już od dłuższego czasu, dlatego też możemy zaproponować starannie wyszukane, maksymalnie bezpieczne tabletki z prawdziwego zdarzenia. Tabletki, cukierki, żele, napoje, wszystko po to, byś wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie.