0
Nasze produkty

Super Vikalis Vx 20+60mg

Cena: 220,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Super Vikalis Vx 20+60mg

Substancja czynna Depoxetin 60mg + Tadalafil 20mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 24 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 220 zł 22 zł 17 zł
2 20 400 zł 20 zł 17 zł
3 30 540 zł 18 zł 17 zł
4 40 640 zł 16 zł 17 zł
5 50 750 zł 15 zł 17 zł
10 100 1300 zł 13 zł 17 zł
20 200 2200 zł 11 zł 17 zł
Kłopot z uzyskaniem wzwodu dotyczy bardzo wielu mężczyzn. Całkiem spora grupa mężczyzn również cierpi na zaburzenie zwane przedwczesnym wytryskiem. Brak możliwości kontroli nad swoją seksualnością i długością trwania stosunku jest równie mocno uprzykrzającym życie zjawiskiem co zaburzenia związane z niemożnością uzyskania wzwodu. Współcześnie jedna powstało wiele ciekawych środków dzięki którym możemy sobie pozwolić na zniwelowanie tego rodzaju objawów.

Mężczyźni poszukujący leczenia kompleksowego znaleźli właśnie idealny produkt dla siebie. Super Vikalis VX to środek nowoczesny i rewolucyjny. Ciekawe połączenie najlepszej aktualnie substancji na zaburzenia powstawania wzwodu – tadalafilu z nowoczesną i nowatorską substancją o nazwie dapoxetyna. Środek ten stanowi aktualnie najlepszy sposób na przedłużenie nawet kilkukrotnie stosunku seksualnego. To właśnie z tych powodów wielu mężczyzn decyduje się na stosowanie tego środka na co dzień i zdecydowanie nie ma się czemu dziwić – jego skuteczność jest niesamowicie duża. Przede wszystkim czas działania będzie dla nas z pewnością niesamowity, bowiem wynosi aż do 36 godzin. Tyle właśnie działa maksymalnie tadalafil na nasz organizm. Połączenie obu tych substancji daje nam środek niebywale skuteczny na dwa najczęściej występujące zaburzenia potencji u mężczyzn. Dzięki tym niepozornym tabletkom jednocześnie będziemy mogli uzyskać przed bardzo długi czas wzwód, jak również cieszyć się niebywale długim stosunkiem.

Z pewnością za decyzję o leczeniu się takimi środkami podziękuje nam również nasza partnerka, która będzie zachwycona naszymi nowymi możliwościami. Zdecydowanie niezwykle odpowiedzialnym podejściem, a więc podejściem męskim jest wybranie się do lekarza w tej sprawie i powiedzenie mu o swoich dolegliwościach. Właśnie takie środki jak Super Vikalis VX możemy w ten sposób uzyskać. Konsultacja medyczna jest konieczna, by wykluczyć w naszym wypadku wszystkie ewentualne przeciwwskazania do stosowania tych tabletek.
O nas

Wzrost pewności siebie, zwiększenie atrakcyjności, polepszenie samopoczucia a także zwiększenie namiętności w związku. To wszystko chcemy Ci zaproponować. Sprzedaż leków na potencje, które uczynią twoją erekcje taka jak gdy miałeś 20 lat to nasza specjalność od lat. Nieprawdą jest, że to są tylko i wyłącznie tabletki na potencję. Takie jest ich bezpośrednie działanie powodują erekcje, która trwa godzinę, dwie, całą noc. A później? Później jest już tylko lepiej, wiesz, że możesz zawsze i wszędzie, że możesz zaspokoić swoją partnerkę, możesz szaleć wieczorami, możesz mieć każdą! I nic nie zastąpi tego uczucia gdy leży obok ciebie i nie wierzy w to co właśnie się stało. Wiemy, że dzięki lekom na potencje wzrasta pewność siebie, rośnie poczucie własnej wartości. A to przekłada się również na życie rodzinne i zawodowe. Wiele zależy od naszego własnego samopoczucie wewnętrznego, motywacji a wszystko to cierpi gdy mężczyznę dopadają problemy z erekcja. Dlatego wierzymy, że nasze tabletki poprawiają sytuację niejednej osoby!

Jeśli szukasz czegoś, co przywróci Ci radość życia, co naprawi związek, co sprawi, że będziesz lepszy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Na rynku działamy już od dłuższego czasu, dlatego też możemy zaproponować starannie wyszukane, maksymalnie bezpieczne tabletki z prawdziwego zdarzenia. Tabletki, cukierki, żele, napoje, wszystko po to, byś wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie.