0
Nasze produkty

Poxet 60mg

Cena: 160,00 zł
blistry
1 blister zawiera 10 tabletek leku.

Poxet 60mg

Substancja czynna Depoxetin 60mg
Pakowany w blistry po 10 tabletek
Działanie do 12 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
1 10 160 zł 16 zł 17 zł
2 20 300 zł 15 zł 17 zł
3 30 420 zł 14 zł 17 zł
4 40 520 zł 13 zł 17 zł
5 50 600 zł 12 zł 17 zł
10 100 1100 zł 11 zł 17 zł
20 200 2000 zł 10 zł 17 zł
Przedwczesny wytrysk niestety paraliżuje nasze życie seksualne, powoduje uczucie wstydu, a także większy stres. Ten z kolei nie pomaga wcale w wydłużeniu stosunku i tak błędne kolo się zamyka. Chcąc dać swojej partnerce dostatecznie wiele przyjemności musimy mieć na uwadze właśnie kwestię kontroli wytrysku. Dziś na rynku znajdziemy wiele ciekawych tabletek na takiego typu zaburzenia, dzięki którym będziemy mogli sobie pozwolić na znacznie lepsze życie seksualne.

Jednym z takich środków jest Depoxetin. To tanie i solidne tabletki na zaburzenia wytrysku u mężczyzn. Dzięki nim znów seks będzie trwał tak długo jak sami tego chcemy. Depoxetin zawiera 60mg dapoxetyny, która doskonale wpływa na opóźnienie wytrysku u zdecydowanej większości mężczyzn go stosujących. W wielu wypadkach takie środki jak ten pozwalają na przedłużenie stosunku nawet o kilkaset procent jeżeli chodzi o czas jego trwania. Zdecydowanie również lista objawów ubocznych nie jest nazbyt dotkliwa dla mężczyzn i praktycznie żadnych większych dolegliwości po połknięciu tych pastylek nie powinniśmy się absolutnie spodziewać. Depoxetin to środek bezpieczny, który często również pojawia się w innych lekach na potencję, w których stanowi on środek dodatkowy. Tu jednak dostajemy go w czystej postaci w wypadku kiedy z naszym wzwodem wszystko jest w porządku, ale chcemy nieco poprawić czas trwania stosunku seksualnego. W takich właśnie wypadkach ten środek będzie dla nas wskazany i zaleca się jego użycie.

List przeciwwskazań do leku Depoxetin nie jest również długa, ale trzeba pamiętać, że w przypadku zaburzeń kardiologicznych czy neurologicznych konieczna będzie wizyta u lekarza specjalisty celem potwierdzenia czy dany lek na pewno nie będzie nam szkodzić. Sporadycznie występujące objawy uboczne to katar, mdłości, lekkie bóle głowy i problemy z zaśnięciem. W większości wypadków jednak mają one charakter przejściowy i nie są zbyt mocno nasilone, a więc nie przeszkadzają w normalnym codziennym funkcjonowaniu. Zatem lek ten uznać można za całkowicie bezpieczny.
O nas

Wzrost pewności siebie, zwiększenie atrakcyjności, polepszenie samopoczucia a także zwiększenie namiętności w związku. To wszystko chcemy Ci zaproponować. Sprzedaż leków na potencje, które uczynią twoją erekcje taka jak gdy miałeś 20 lat to nasza specjalność od lat. Nieprawdą jest, że to są tylko i wyłącznie tabletki na potencję. Takie jest ich bezpośrednie działanie powodują erekcje, która trwa godzinę, dwie, całą noc. A później? Później jest już tylko lepiej, wiesz, że możesz zawsze i wszędzie, że możesz zaspokoić swoją partnerkę, możesz szaleć wieczorami, możesz mieć każdą! I nic nie zastąpi tego uczucia gdy leży obok ciebie i nie wierzy w to co właśnie się stało. Wiemy, że dzięki lekom na potencje wzrasta pewność siebie, rośnie poczucie własnej wartości. A to przekłada się również na życie rodzinne i zawodowe. Wiele zależy od naszego własnego samopoczucie wewnętrznego, motywacji a wszystko to cierpi gdy mężczyznę dopadają problemy z erekcja. Dlatego wierzymy, że nasze tabletki poprawiają sytuację niejednej osoby!

Jeśli szukasz czegoś, co przywróci Ci radość życia, co naprawi związek, co sprawi, że będziesz lepszy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Na rynku działamy już od dłuższego czasu, dlatego też możemy zaproponować starannie wyszukane, maksymalnie bezpieczne tabletki z prawdziwego zdarzenia. Tabletki, cukierki, żele, napoje, wszystko po to, byś wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie.