0
Nasze produkty

Apcalis Sx 20mg

Cena: 80,00 zł
blistry
2 blistry zawierają 4 tabletki leku.

Apcalis Sx 20mg

Substancja czynna Tadalafil 20mg
Pakowana w kartoniki zawierające 2 blistry po 2 tabletki
W jednym opakowaniu znajdują się 4 tabletki
Działanie do 36 godzin
Blistrów Tabletek Cena Cena za 1 tabletkę WYSYŁKA
płatność przy odbiorze
2 4 80 zł 18 zł 17 zł
4 8 152 zł 17 zł 17 zł
6 12 204 zł 16 zł 17 zł
8 16 256 zł 15 zł 17 zł
10 20 300 zł 14 zł 17 zł
20 40 560 zł 13 zł 17 zł
40 80 1040 zł 12 zł 17 zł
80 160 1920 zł 11 zł 17 zł
Wybranie solidnego środka na potencję nie jest zadaniem prostym nie tylko dla nas samych, ale często również dla lekarza, do którego się udaliśmy po poradę. Na rynku bowiem dostępnych jest wiele mniej lub bardziej skutecznych środków na tego typu zaburzenia. Dzięki takim tabletkom na potencję jednak będziemy mogli na dłuższy lub krótszy czas odzyskać wiarę w siebie i swoje możliwości seksualne. Dzięki temu znów będziemy mogli uprawiać seks jak przed laty i zdecydowanie będzie nam to służyło i odbijało się pozytywnie na wiele innych sfer życia. Nie da się bowiem ukryć, że tego typu zaburzenia również negatywnie odbijają się na życiu rodzinnym, pewności siebie, a co za tym idzie często na życiu zawodowym. Mężczyźni z tego typu zaburzeniami jak pokazuje wiele badań znacząco mniej osiągają, znacznie bardziej boją się nowych wyzwań i nie czują się tak pewnie jak w pełni zdrowe osoby. Dlatego właśnie korzystanie z pomocy medycznej w tym względzie wydaje się być całkowicie nieodzowną kwestią i nie należy bagatelizować choćby najmniejszych objawów jakie wysyła nam nasze ciało w kwestii seksualności. Udajmy się do lekarza najprędzej jak to tylko możliwe, gdy tylko zauważymy cokolwiek niepokojącego.

Dziś stosowane środki na potencję oferują nam znacznie więcej możliwości, aniżeli te, które stosowane były przed kilkunastu laty. Wtedy jedyną znaną nam substancją na tego typu problemy jak impotencja był sildenafil. Substancja ta jak wiemy sprawdzała się wybornie, ale w wielu przypadkach niestety powodowała także dużo skutków ubocznych. Prócz tego wielu pacjentów nie było zachwyconych czasem działania, który oscylował w granicy 4 godzin od zażycia wskazanej dawki. Powstało więc wiele nowocześniejszych środków, spośród których niektóre jak Apcalis Sx 20mg są naprawdę zaskakująco ciekawymi specyfikami. Nowoczesna substancja czynna jaką jest tadlafil użyty do wyprodukowania ów specyfiku sprawia, że będzie on na nasze ciało działać znacznie dłużej – nawet do 36 godzin. To z kolei sprawi, że wystarczy nam jedynie jedna pastylka, by doskonale bawić się ze swoją ukochaną na przykład przez cały weekend. Nie będziemy więc potrzebowali zabierać ze sobą mnóstwa takich specyfików. Wystarczy jedynie jedna tabletka połknięta przed wyjazdem, by nasze ciało pracowało doskonale przez cały ten czas. Nasza ukochana na pewno nam podziękuje. Jak jednak właściwie ów specyfik działa? Oczywiście jego działanie jest banalne. Tadalfil zawarty w tabletce przedostaje się do naczyń krwionośnych i tym sposobem umożliwia ich poszerzenie. Tak w skrócie mówiąc znów możemy cieszyć się wzwodem na dobrym poziomie, który umożliwi nam odbycie stosunku seksualnego. Apcalis Sx 20mg to specyfik doskonale działający na większość mężczyzn niezależnie od przyczyn impotencji. Tym co go wyróżnia jest przede wszystkim wspomniany czas działania, który na tle pozostałych środków konkurencyjnych wypada wprost rewelacyjnie. Nie ma się więc czemu dziwić, że właśnie ów specyfik przemawia znacznie bardziej do osób wymagających znacznie więcej od tego typu środków. Oczywiście również Apcalis Sx 20mg nie będzie mógł być stosowany przez każdego chętnego mężczyznę. W niektórych sytuacjach jego przyjmowanie może dla nas być niekorzystne. Przede wszystkim nie mogą go przyjmować osoby, które w przeszłości przebyły zawał serca, udar mózg lub cierpią na nadciśnienie. W ich przypadku farmakoterapia z użyciem tego typu środków całkowicie odpada i będą takie osoby musiały skorzystać z innych form wsparcia u lekarza.

Apcalis Sx 20mg jest bezpieczny, ale jednak zaleca się stosowanie go z ostrożnością. Przede wszystkim nie można nam przekraczać zalecanej dawki substancji na dobę, którą przepisał nam lekarz, jak również nie powinniśmy mieszać ów substancji czynnej ze środkami takimi jak chociażby alkohol czy tłuste potrawy. W obu przypadkach możemy bowiem zaszkodzić sobie niesamowicie jeżeli chodzi o działanie ów środka na nasze ciało. Nie będziemy tak zadowoleni jakbyśmy chcieli, więc w dzień stosowania środka na potencję tego typu raczej zrezygnujmy z wina i tłustego obiadu. W zamian zyskamy niebywałe przyjemności seksualne z naszą partnerką, a więc również ona będzie zachwycona z siły działania tego specyfiku. To środek, który w prosty sposób jest w stanie odmienić nasze życie towarzyskie, intymne i rodzinne, dając nowy impuls i drugą młodość.
O nas

Wzrost pewności siebie, zwiększenie atrakcyjności, polepszenie samopoczucia a także zwiększenie namiętności w związku. To wszystko chcemy Ci zaproponować. Sprzedaż leków na potencje, które uczynią twoją erekcje taka jak gdy miałeś 20 lat to nasza specjalność od lat. Nieprawdą jest, że to są tylko i wyłącznie tabletki na potencję. Takie jest ich bezpośrednie działanie powodują erekcje, która trwa godzinę, dwie, całą noc. A później? Później jest już tylko lepiej, wiesz, że możesz zawsze i wszędzie, że możesz zaspokoić swoją partnerkę, możesz szaleć wieczorami, możesz mieć każdą! I nic nie zastąpi tego uczucia gdy leży obok ciebie i nie wierzy w to co właśnie się stało. Wiemy, że dzięki lekom na potencje wzrasta pewność siebie, rośnie poczucie własnej wartości. A to przekłada się również na życie rodzinne i zawodowe. Wiele zależy od naszego własnego samopoczucie wewnętrznego, motywacji a wszystko to cierpi gdy mężczyznę dopadają problemy z erekcja. Dlatego wierzymy, że nasze tabletki poprawiają sytuację niejednej osoby!

Jeśli szukasz czegoś, co przywróci Ci radość życia, co naprawi związek, co sprawi, że będziesz lepszy, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Na rynku działamy już od dłuższego czasu, dlatego też możemy zaproponować starannie wyszukane, maksymalnie bezpieczne tabletki z prawdziwego zdarzenia. Tabletki, cukierki, żele, napoje, wszystko po to, byś wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie.